rozsada warzyw

Oferujemy rozsady warzyw gruntowych z trzech wiodących firm:

Rośliny z Southern Vegetable Plants uprawiane są na południowym wschodzie Hiszpanii, dlatego też mają zapewniony doskonały klimat i idealne warunki wzrostu. Średnia roczna liczba godzin słonecznych wynosi 2.800, a średnia temperatura 18°C. Te sprzyjające warunki klimatyczne oraz najnowsza, zaprojektowana specjalnie do tego rodzaju upraw technologia, którą dysponujemy, są gwarancją wyprodukowania rozsad bez stresu. Rozsady produkowane przez Southern Vegetable Plants wyróżniają się szczególnie przy wczesnej produkcji. Firma oferuje  rozsady: pora selera, cebuli.

 

Produkcji Baltussen Morocco, Baltussen Holland
Baltussen to nowoczesna firma wyspecjalizowana w produkcji rozsady pora rwanego. Baltussen posiada własne gospodarstwo produkcyjne w Maroko (Agadir) oraz w Holandii. Jest jednym z wiodących producentów rozsady pora w Europie.

 

W odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie rynku i zwiększające się zainteresowanie producentów warzyw polowych zakupem gotowej rozsady Grupa Mularski – znana do niedawna głównie z produkcji rozsad warzyw szklarniowych, od 2014 r. oferuje także rozsadę warzyw polowych. Przedsiębiorstwo prowadzone przez Annę i Marcina Mularskich wyspecjalizowało się w tego typu produkcji i wyposażyło gospodarstwo w sprzęt umożliwiający zautomatyzowanie wielu procesów.